Bloguj!

Naše blogerky vyzkoušely Penti punčocháče. Inspirujte se. Klikni na odkaz a zhlédni jejich galerie fotek s Penti punčocháči.

Máš svůj vlastní blog? Líbí se ti punčocháče Penti? Kontaktuj nás.

Babie leta: 50+
Vyzkoušela: Penti Nostalji
Módní blog pádesátnice+ "Chcela stará mladou byť. Nuž... chcela, ale čo už?! A bude veru ešte horšie!"
Vyzkoušela Penti punčocháče
Sagi Style
Vyzkoušela Penti punčocháče Alanis
Ahoj všichni jmenuji se Radka a opravdu ráda nejen šiji, ale i ráda se dělím o své myšlenky. Mám syna, který se narodil 9. 7. 2015 o rok dříve jsem se vdala dne 27. 7. 2014 jsem šťastná, ale i každá radost musí mít své "ale".
Blond Site
Vyzkoušela: Penti Glare, Penti Yasmin
Nosíte punčocháče? Přiznám se, že já moc ne. Tedy pokud nepočítám tělové nebo černé, tuhle klasiku asi každá z nás občas nosí. Je to podle mě ale obrovská škoda, protože punčocháče umí skvěle oživit nebo doladit outfit.
Originální punčocháče s květinovým potiskem.
Everythin Kate
Vyzkoušela: Penti Happy, Penti Stil
Ne, nenechala jsem se tetovat, ale na první pohled to tak opravdu vypadá, že ano? Jedná se o silonky z e-shopu Pentishop.cz a sotva jsem v nich vyšla na ulici, zraky kolemjdoucích spadaly právě na ten krásný potisk.
Khaki styl a punčocháče Penti.
Teri the Butter
Vyzkoušela: Penti Stil, Penti STOP 15
Prázdniny jsou v plném proudu, ale co se počasí týče, ještě minulý týden to vypadalo na podzim.. A protože jsem se nechtěla vzdát sukně, vytáhla jsem svoje punčošky od Penti.
Zkoušela jsem punčocháče Penti
Lola-J
Vyzkoušela: Penti elena, Penti Dots
Punčocháče Penti Elena mě velmi mile překvapily. Jsou neuvěřitelně příjemné a dost pevné na běžné nošení. Ach, a znovu musím podtrhnout, jak jsou příjemné!
The City Fair
Vyzkoušela: Penti Simli Nostalji
Outfit jsem se rozhodla doplnit černými silonkami s jemným proužkem na zadní straně, které mi poslali z e-shopu Penti a já jim za ně moc děkuju. Nezapomeňte, že i drobný detail může outfit oživit.
Vyzkoušela jsem tyto Penti punčocháče
Mámou stylově
Vyzkoušela: Dětské punčocháče Penti
Holky mají sbírku veselých punčocháčů přeci jen zajímavější, ale takovéto roztomilé se zvířátky, jako od značky Penti, ještě ne. Já jsem si je tedy zamilovala na první pohled a hned jsem je pro holky musela mít!
Vyzkoušela Penti punčocháče
Verry Gusto
Vyzkoušela: Penti Royale, Penti Nostalji
Počasí je opravdu nevyzpytatelné a tak jsem si oblékla tyhle nové punčocháče z e-shopu Pentishop.cz. Hrozně se mi na nich líbily ty linky, které mají ze zadu; a outfit tím určitě udělaly zajímavějším.
Vyzkoušela Penti punčocháče
Můj fialový svět
Vyzkoušela: Penti Daly
Můj fialový svět - to jsem já máma blogerka (Marie), můj přítel Kamil, náš syn Tobias (má na blogu svou rubriku BABY BLOG ;)). Vyzkoušela jsem Penti punčocháče Daly s falešným podvazkem.
Vyzkoušela Penti punčocháče

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *