Punčocháče s „kubánskou patou“

Všímáte si, jak se pokorně stále vracíme k těm krásným retro vzorům v módě, ale i designu? To platí i punčocháčů. První kusy punčoch byly vyráběny s autentickým švem – tedy že vzadu na noze byly skutečně pleteny k sobě a šev nebyl tudíž falešný. Ale ať je falešný nebo ne, je to zatraceně ženské. Přitahuje to oči, a to zejména v kombinaci s vyšším podpatkem.

Nostalji punčochové kalhoty se zadním švem turecké značky Penti, jsou navíc obohaceny o původní „kubánskou patu“, tedy že se šev nad patou rozšiřuje pod celé chodidlo. Pokud jste zastánkyní klasických silonek, zadní šev pro Vás může být dobrým krokem pro ozvláštnění outfitu.

Co sledujeme módu, nikdo těmito punčocháčemi, krok vedle neudělal. Šev je opravdu kvalitně propracovaný – silonky jsou utkány 3D metodou, takže je šev lehce vystouplý. Oboje zpředu působí jako luxusní silonky. Můžete v nich v klidu strávit celý den, mají totiž vsazen bavlněný klínek, abyste se cítila stále skvěle. Rozhodně nejsou zapovězeny žádné velikosti! Máme je od velikost S do XL, a to s podílem elastanu, aby Vám fakt padly jako ušité. Jsou velice hebké a příjemné na nošení. Tak vzhůru do padesátek!


Inspirujte se naší blogerkou Veronikou na jejím blogu Verry gusto. Vyzkoušela punčocháče značky Penti s kubánskou patou Nostalji a nafotila skvělé fotky.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar
350
wpDiscuz